Menu

Apie mus

Kaip kilo mintis įkurti servisą ir kaip susirinko kolektyvas?

  Esame atidūs, sąžiningi ir atkaklūs „Auto Starteriai“, priverčiantys startuoti net patį nepaklusniausią bei įnoringiausią automobilį!

Manote, jog tai pernelyg drąsus teiginys? Mūsų klientai žino, kad tai – realybė. Visuomet siekiame geriausių rezultatų, priimame iššūkius, kurių išsigąsta konkurentai.

Šiauliuose įkurto auto serviso pamatai yra nulieti iš aukštos kompetencijos akmenų, siekiant užtikrinti puikių paslaugų teikimą. Mintis suburti profesionalų komandą kilo tuomet, kai teko nusivilti daugybės auto servisų darbu bei elgesiu su klientais. Išanalizavus rinką (ir radus ne tik jos spragas, bet ir neįtikėtiną potencialą) užplūdo nenumaldomas noras sukurti supratingą bei sąžiningą vietą, kurią kiekvienas klientas paliktų su šypsena ir žinoma, gerais atsiliepimais.

Bendraminčių nepritrūko. Greitai susibūrė specialistų komanda, kuri nuo pat įsikūrimo, kasdien stengiasi užtikrinti automobilių ir jų šeimininkų gerovę. Jauni, tačiau motyvacijos ir naujų vizijų įgyvendinimo nestokojantys profesionalai klientams atiduoda visas savo jėgas bei rūpestį, reprezentuodami „europietiško serviso“ kokybės standartus – čia kiekvienas atvykusysis yra svarbus ir gerbiamas, o problemos sprendžiamos be atodūsio.

„Auto Starteriai“ – tai auto servisas Šiauliuose, siūlantis visapusišką pagalbą, kai automobilis tampa kaprizingas ar tiesiog pavargsta... Pažadame, mes jį startuosime iš naujo!


Privatumo politika (cookies)
SKAMBINTI