Menu

Privatumo politika

Slapukai ir privatumas

 

www.autostarteriai.lt interneto svetainė ir slapukai

www.autostarteriai.lt interneto svetainėje slapukai naudojami tik siekiant užtikrinti funkcijų prieinamumą, jas patobulinti arba sudaryti vartotojams geresnes galimybes naršyti.

Neskaitant šių funkcinių ir seanso slapukų, trečiųjų šalių priemonėmis nustatomi analitiniai slapukai, kad būtų galima stebėti, ar gera buvo naudotojo patirtis jam lankantis www.autostarteriai.lt svetainėje.

www.autostarteriai.lt interneto svetainėje nenaudojami saityno indikatoriai ar analogiškos sekimo technologijos.

UAB Autostarteriai jokiomis aplinkybėmis nenaudoja slapukų asmens duomenims rinkti, apdoroti, platinti ar registruoti.

Kai būtina, UAB Autostarteriai privatumo politika taikoma vietiniams kaupikliams ir panašioms technologijoms.

 

Analitiniai slapukai

Google:
www.autostarteriai.lt interneto svetainėje naudojami šie slapukai:

  • __utma: šis slapukas naudojamas siekiant sužinoti, kiek kartų lankytojas lankėsi Parlamento interneto svetainėje;
  • __utmb: šis slapukas naudojamas siekiant sužinoti lankymosi interneto svetainėje trukmę;
  • __utmc: šis slapukas naudojamas siekiant sužinoti lankymosi interneto svetainėje trukmę ir nustoja veikti kiekvieno seanso pabaigoje;
  • __utmz: šis slapukas nustato, kaip vartotojas atsidūrė interneto svetainėje. Šis slapukas nustato, kaip vartotojas atsidūrė interneto svetainėje. Galima naudoti „Google Analytics“ atsisakymo plėtinį.

AT Internet:
Autostarteriai interneto svetainėje naudojami šie slapukai:

  • atidvisitor: šis slapukas naudojamas siekiant stebėti tinklalapių, kuriuose lankėsi www.autostarteriai.lt interneto svetainių naudotojai, veiklą;
  • idrxvr: šis slapukas naudojamas siekiant stebėti duomenų srautą ir atkreipti dėmesį į problemas, su kuriomis gali susidurti mūsų interneto svetainių naršytojai;
  • atredir: šis slapukas naudojamas siekiant išsaugoti informaciją JS peradresavimo atveju;
  • atuserid: šis slapukas naudojamas anoniminiam lankytojo identifikatoriui www.autostarteriai.lt interneto svetainėse saugoti.

Trečiųjų šalių slapukai

Gali būti, jog svetainės „Facebook“, „Twitter“, „Youtube“, „Vimeo“, „Flickr“, „Storify“ ir kitos trečiųjų šalių priemonės nustato slapukus, kad būtų galima dalintis turiniu socialiniuose tinkluose arba rengti su prieiga susijusią statistiką. Slapukų buvimas, skaičius ir statusas gali priklausyti nuo to, kaip atitinkamomis platformomis naudojotės prieš apsilankydami Autostarteriai interneto svetainėje arba joje lankydamiesi.

Turėtumėte pasidomėti, kokios politikos socialinių tinklų slapukų klausimu laikosi atitinkamos interneto svetainės.

 

Ką daryti, jei nenorite, kad jūsų kompiuteryje būtų nustatyti slapukai?

Kai kurių manymu, tai, kad informacija saugoma asmens kompiuteryje arba judriojo ryšio prietaise, yra kiek įsibrovėliška, ypač kai informaciją asmeniui nežinant saugo ir naudoja trečioji šalis. Jei pageidaujate, kai kuriuos arba visus slapukus galima blokuoti, o jau nustatytus netgi ištrinti, tačiau turėtumėte žinoti, kad dėl to gali dingti kai kurios funkcijos. Norint tai padaryti, reikia pakeisti privatumo nustatymus savo naršyklėje.


Privatumo politika (cookies)
SKAMBINTI